top of page

Hakkımda

Kişisel bilgilerime ve deneyimlerimlerime ulaşın

Türkiye'nin genelinde avukat, tüzel ve şahıs kişilerin ihtiyaç doğrultusunda bilirkişi grafoloji inceleme ve uzmanlık alanlarında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Geçmişe dönük hukuk ve icra alanlarında 25 yılı aşkın tecrübe ile kurumsallaşmış adli, idari, hukuki, ticari ve hesap inceleme olmak üzere tüm uyuşmazlık tespit işlemlerinde Bilirkişilik sektöründe kaliteli başarıyı imzalamak için inceleme uzman görüşü ve danışmanlık hizmetlerini en iyi bilgi ve teknoloji kullanarak deneyimlerimizi size sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerde teknolojinin ve bilimin getirdiği konuma göre tüm imkanları kullanmaktayız. Geçmiş ve gelecek ihtiyaçları hızlı, kolay ve ölçeklenebilir şekilde karşılanabilmesini geniş görüşlülüğünü hedef alıp avukat, tüzel ve şahıslara danışmanlık ve aracılık hizmetini sunmaktayız.

“Adalet doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik temel ilkesi ile size bilirkişilik, Grafoloji ve hukuki alanda temel ilkelerinden çıkmamak kaidesi ile adalet önünde yemin ettik”

Saygılarımızla…

Hakimin Masası
Veli Altunşık
uzman-veli-altunisik.jpg

Uzman Veli Altunışık

Okul durumu; İlkokulunu köyü olan Burdurun Bucak ilçesi Alkaya köyünde, Ortaokulu Bucak Lisesi orta okulunda, Liseyi Açık öğretim lisesinde ve Üniversiteyi Eskişehir Anadolu üniversitesinde büro bölümünü okumuştur.


​İş hayatı;12.09.1976 tarihinde Burdur Adliyesi Asliye Ceza Mahkemesi Zabıt Katibi olarak Adliyede göreve başlamış sonra Bucak Adliyesi Sulh Hukuk, Asliye Hukuk Mahkemelerinde Zabıt Katibi olarak görev yapmış ve bilahare Bucak Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürü olarak atanmış ve Bucak Adliyesinde görev yapar iken bu defa İcra Müdürlüğü sınavını kazanarak Mardin’in...

bottom of page