ofis ışığı

kurumsal

Hakkımızda

Türkiye'nin genelinde avukat, tüzel ve şahıs kişilerin ihtiyaç doğrultusunda bilirkişi grafoloji inceleme ve uzmanlık alanlarında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Geçmişe dönük hukuk ve icra alanlarında 25 yılı aşkın tecrübe ile kurumsallaşmış adli, idari, hukuki, ticari ve hesap inceleme olmak üzere tüm uyuşmazlık tespit işlemlerinde Bilirkişilik sektöründe kaliteli başara imzalamak için inceleme uzman görüşü ve danışmanlık hizmetlerini en iyi bilgi ve teknoloji kullanarak deneyimlerimizi size sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerde teknolojinin ve bilimin getirdiği konuma göre tüm imkanları kullanmaktayız. Geçmiş ve gelecek ihtiyaçları hızlı, kolay ve ölçeklenebilir şekilde karşılanabilmesini geniş görüşlülüğünü hedef alıp avukat, tüzel ve şahıslara danışmanlık ve aracılık hizmetini sunmaktayız.

 

“Adalet doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik temel ilkesi ile size bilirkişilik, Grafoloji ve hukuki alanda temel ilkelerinden çıkmamak kaidesi ile adalet önünde yemin ettik”

Saygılarımızla…

Uzman. Veli Altunışık (Öz geçmiş)

Okul durumu; İlkokulunu köyü olan Burdurun Bucak ilçesi Alkaya köyünde, Ortaokulu Bucak Lisesi orta okulunda, Liseyi Açık öğretim lisesinde ve Üniversiteyi Eskişehir Anadolu üniversitesinde büro bölümünü okumuştur.


​İş hayatı;12.09.1976 tarihinde Burdur Adliyesi Asliye Ceza Mahkemesi Zabıt Katibi olarak Adliyede göreve başlamış sonra Bucak Adliyesi Sulh Hukuk, Asliye Hukuk Mahkemelerinde Zabıt Katibi olarak görev yapmış ve bilahare Bucak Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürü olarak atanmış ve Bucak Adliyesinde görev yapar iken bu defa İcra Müdürlüğü sınavını kazanarak Mardin’in

Uzm.Av. Sevim Apturahman (Öz geçmiş)

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

İncelemede Kullanılan Cihazlar

İncelemelerin belgelerin asılları üzerinden yapılması esastır ve bu husus en doğru sonuçların elde edilmesinde önem arz eder. Ancak, asıllarının temin edilemediği hallerde yazı ve imza incelemeleri, net çekilmiş fotokopileri üzerinden de yapılabilir. Belgelerin fotokopisi üzerinden inceleme yapılması hallerinde belgelerin dijital görüntüleri tarafımıza gönderilmek suretiyle gerekli incelemeleri yaptırılabilir. Fotokopiler üzerinden yapılacak incelemenin sıhhatinin derecesi somut olaylara göre değişir ve bu durum talep edene bildirilir ve rapora da yansıtılır.

Tahrifat incelemelerinde ise belgenin aslının olması şarttır. Çünkü, tahrifatın saptanabilmesi açısından belge üzerine uygulanacak IR, UV gibi ışıklar ile mikroskop altındaki inceleme verilerinin tespiti fotokopisi üzerinden mümkün olmaz. Laboratuvarımızda yapılan tüm inceleme ve sonuçları tam bir gizlilik içinde yürütülür ve muhafaza edilir; hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

İncelemede kullanılan cihazlar; Laboratuvarımızdaki incelemelerde stereo mikroskop, bilgisayar bağlantılı dijital mikroskop, infrared (kızılötesi) ışık cihazı, ultraviyole (morötesi) ışık cihazı, alttan aydınlatma ve yatay ışık cihazları ile diğer optik ve tarayıcı cihazlar kullanılmaktadır. (Bu cihazlardan bazıları aşağıdaki çalışma ortamında görülmektedir.)

IR UV Cihazı
IR UV Cihazı
press to zoom
Stereo Mikroskop
Stereo Mikroskop
press to zoom
Digital Mikroskop
Digital Mikroskop
press to zoom