meşgul ofis

hizmetlerimiz

Bilirkişi & Grafoloji Hizmetlerimiz

İşlem Süreçi

Türkiye'nin gelişen ve dünyaya entegre olan ekonomisi ve bu kapsamda çeşitlenen hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile Uzman Grafoloji bünyesinde, konusunda deneyimli profesyonel ekipmanları ile hizmet vermektedir.

İşlem süreçleri aşağıdaki belirtilen gibidir. daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorular var ise iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Bilirkişi & Grafoloji Hizmetinden Kimler Faydalanabilir !

Bankalar ve Bunların Hukuk ve Finans Birimleri

Şirketler ve Bunların Hukuk ve Finans Birimleri

Özel Güvenlik Kuruluşları

Hukuk ve Avukat Büroları

Özel ve Tüzel Kişiler

Oteller

Noterler

* Müşterilerimiz Tarafından İstenmesi durumunda iş ile ilgili görüşler sözlü olarak da bildirilir. Sözlü görüş beyanı Ücretli olup ücret tutarı hesap Havale/EFT gerçekleştikten sonra bilgilendirme yapılacaktır.

Görüşme

Websitemizde bulunan telefon numaraları ile bizi arayabilir iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

1.

Dosya İnceleme

Koordinatörümüzle yaptığınız görüşmenin ardından dosyanız incelenir.

2.

Araştırma

Dosyanızın incelenmesinin ardından koordinatörümüz ve uzmanlarımız evraklarınızı inceler. Bunun sonuncunda raporun hakkında bilgi elde edilmiş olur.

3.

Teklif

Yapılan araştırmalar sonucunda uzmanlarımız ve koordinatörümüz size rapor yazım ücreti ve teslim tarihi ile ilgili bilgileri iletecektir.

4.

Ödeme

Belirtilen hesap numaralarına ücretin tamamının ödenmesinin ardından rapor hazırlanmaya başlanır.

5.

Rapor Hazırlama

Bize ulaştırdığınız belgeler doğrultusunda uzmanlarımız rapor yazımına başlar gerek görüldüğü halde ek bilgi ve evrak talep edilir.

6.

Rapor Teslimi

Yazılan raporlar ıslak imzalı şekilde 4 nüsha halinde belirttiğimiz süre içinde size teslim edilmektedir.

7.