Bir Belge üzerinde Metni Denetleme

Gizlilik

Gizlilik Politikası

Uzmangrafoloji.com web sitesinin ziyaret edilmesi veya kişisel bilgilerinizle e-posta,form diğer yollar ile tarafımız ile iletişime geçilmesi aşağıdaki yer alan şartlara tabidir.

  1. Bu web sitesi, meslek faaliyetler internet üzerinden sürdürmek bilirkişi - grafoloji hizmetini bilgilendirmek amacı ile oluşturulmuştur. Hiçbir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç göstermemektedir. Bu web sitesi Türkiye Cumhuriyeti Bilirkişi Daire Başkanlığı kurallarına ve reklam yasağı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaya uygulanmaya çalışılmıştır.

  2. Bu web sitesi ziyaret edilmesi ya da e-posta yoluyla iletişim kurulması ziyaretçi ile web sitesi sahibi arasında bir inceleme,raporlama gibi ilişkisi oluşmayacaktır. Sadece bilgilenme iletişim amaçlı kurulmuştur.

  3. Gizlilik politikamız gereğince iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka bir amaç ve amaçlara kullanılmayacaktır.

  4. Bilirkişi Daire Başkanlığı kanununa göre meslek kuralları gereği bizimle paylaşacağınız danışmanlık,soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler sır kapsamında korunacaktır, ve taahhüt etmektedir.

  5. uzmangrafoloji.com açık izni olmadan, başka bir web sitesinden link verilemez.

  6. uzmangrafoloji.com bu web sitesindeki bilgilerin tam ve güncel olduğuna garanti etmez.

  7. Bu web sitesine ziyaret edenler, yukarıdaki gizlilik politikası ile ziyaret, kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.